Sobota 10. června 2023, svátek má Gita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Sobota 10. června 2023 Gita

Kalousek se "zlatým citronem" v televizi Barrandov...

28. 03. 2023 18:30:45
Dva pánové vysokých postav, jeden z nich nositel negativní ceny "zlatý citron", majitel televize Barrandov a také majitel miliardy českých valut a jistě ostatních měn, jak píše občas pravdivě český tisk, Jaromír Soukup.

Zavadil jsem o ně náhodně jsa odhodlán zase se rozčílit zprávami a zprávičkami na internetu.

Oba pánové diskutovali o případu, který poněkud rozvlnil už tak hodně zkoušenou českou povahu národní, a to když se jali obhajovat , a to ve vzácné shodě, chování moderátora Železného z televize Nova.

Jak je známo, nervozní Železný zastavil svým autem na přechodu pro chodce a pražské stráže,"bestie v uniformách", jak je kdysi nazval, mu to ocenily jedním tisícem korun českých. Nutno říci klidným hlasem s nádechem ironie, když Železný nezůstal železný ale dštil oheň a síru na muže zákona , systém"víte kdo já jsem "?? Muži zákona to věděli. A byla řeč o podpisu výkonu.

"Tady pane Železný se nám podepište".
"Leda kolečkem a křížkem", zahučel žertéř.

A závěr dvou diskutérů byl, "že tedy takhle ne, a to si nemohou muži od policie dovolit, že on, Železný byl nervozní a kdovíco ještě, že tento muž nemůže být vláčen medii, že by se policie měla panu Železnému omluvit" atd.

K tomuto názoru se přidal, jak jsem se dočetl, ještě primátor Prahy Doc.Mudr.Svoboda.CSc. Chlapík to docela sympatický, který mě pobavil, když po několikaměsíční tahanici s ostatními pražskými stranami, byv zvolen za pražského starostu či co, chtěl ještě vykonávat svoje řemeslo porodníka a šéfa kliniky prohlásiv, že méně spáti mu nevadí. Neobyčejně výkonný stařík.

Nu, mám -li napsat svůj názor-mně se postup policie líbil -jednoduše "z hrušky dolů, pokud jsi vinen, ať jsi pán, nebo kmán".

Doufám jenom, že strážnici nebudou pro výstrahu postaveni mimo službu, nebude jim snížen plat o 90% a nebudou panu Železnému za trest mýt týden okna.


Debata pana "zlatého citrona" a pana Kalouska však ještě neskončila.Začal se probírat případ ministr Jurečka, kontra Viktor Najmon ředitel nějakého ouřadu práce Čr. Byla to debata, kdy ministr Jurečka chtěl svého podřízeného vyhodit z práce, ať prý neblbne a sám odejde a nedělá problémy, že mu bude tučně zaplaceno. Leč protřelý Najmon si rozhovor nahrál a předal dál.

I začala před obrazovkou divadelní etuda pana Kalouska, který se bil v prsa, že on by toto nikdy a nikdy, že je chování toho pána, který to vynesl ven nečestné a nízké, že on, když byl v úřadě něco podobného nikdy, skutečně nikdy, on vždycky čestně a mužně a chlapsky, a že to pan ministr Jurečka zcela jistě myslel zcela jinak, takže pan Jurečka z toho vycházel jako osvícený dobromil. Pan " zlatý citron" Soukup Jaromír, majitel kdysi jakési skořápkové firmy na Kypru, zdvořile a s účastí přikyvoval.


Nevím jak moc jde panu Kalouskovi věřit, že on nikdy a nikdy.... leč je známo několik kauz, kde pan Kalousek hrál možná podivnou roli..... kauza-stát a společnost bytového fondu OKD, kdy ho obvinil ministr Zaorálek z nečestného jednání, údajně podivné obchody s tanky, facka studentovi, telefonát poslanci Skokanovi...kdy pan Kalousek začal "nazdar ty debile, rozbiju ti hubu" a nadal mu do panských přirození, samozřejmě to řekl výstižněji, podivné nákupy letounů CASA a pod. V parlamentu za doby panování pana Babiše za přítomnosti pana Kalouska, létaly ztichlým sálem nařčení jako "zloděj zlodějská " atd.

Tak aby byl jasno kmáni.K princeznám a princům se nečuchá.K princeznám a princům se vzhlíží.A to by vám mělo být jasno.
Hrátky pokračovaly a já jsem zavřel internet.

Hlasujte ve finále ankety Blogera roku

Autor: Michael Pálka | úterý 28.3.2023 18:30 | karma článku: 24.10 | přečteno: 554x

Další články blogera

Michael Pálka

Slunce a déšť.

Děti si hrály na lesní mýtině, krajinu hladilo okolní ticho, obloha byla kovová s barvou šedi už několik let. Vypadalo to, že slunce se vypařilo z okolního světa a rostliny, zvířata i lidé začali pociťovat jeho nedostatek.

26.5.2023 v 21:18 | Karma článku: 5.73 | Přečteno: 92 | Diskuse

Michael Pálka

Green Deal ?

Samozřejmě ano. Lidstvo rabovalo planetu Zemi už hodně dlouho. A dopřejme si ještě sto let v tomto tempu a myslím, a to nejenom já, že skončíme naši lidskou dlouhodobou pouť. Důvody jsou dostatečně dlouho známé.

8.5.2023 v 21:54 | Karma článku: 12.20 | Přečteno: 447 | Diskuse

Michael Pálka

0sud-kismet....

Starý muž s duší dítěte kráčel po cestě vzhůru. Tmu pravidelně prořezávalo silné světlo vzdáleného majáku, které se jako přízrak objevovalo v temné lesnaté krajině vonících borovic a velkých vzrostlých středozemních travin.

18.4.2023 v 18:52 | Karma článku: 6.48 | Přečteno: 124 | Diskuse

Další články z rubriky Politika

Karel Trčálek

Vyprovokovaná válka na Ukrajině z hlediska krajní nouze

Z hlediska krajní nouze tím, že z Ukrajiny je zničená rozrušená země, je její obrana nesmyslná. Již kvůli zničení Kachovské přehrady na Dněpru by měly boje ustat. Pokračovat v bojích je naprosto nezodpovědné šílenství

9.6.2023 v 17:26 | Karma článku: 21.95 | Přečteno: 362 | Diskuse

Jan Lněnička

Válka z hlediska krajní nouze

Z hlediska krajní nouze tím, že z Ukrajiny je zničená rozrušená země, je její obrana nesmyslná. Již kvůli zničení Kachovské přehrady na Dněpru by měly boje ustat. Pokračoval v bojích je naprosto nezodpovědné šílenství.

9.6.2023 v 15:33 | Karma článku: 31.02 | Přečteno: 719 | Diskuse

Jan Jirků

Ach Romeo, Romeo! Proč jsi fašista?

"Ach Romeo, Romeo! Proč jsi Romeo? Své jméno zapři,..." Stormfront: "lidé milují, co říkám, jen nemají rádi termín fašista."

9.6.2023 v 14:30 | Karma článku: 7.67 | Přečteno: 179 | Diskuse

Jaroslav Červenka

Kyjev bojuje o všechno. Ze zatopených oblastí přichází zoufalá volání o pomoc

Otřesné záběry Kachovky. Počátek protiofenzivy Ukrajinců. Spousty mrtvých a zmrzačených. Lidstvo se svou historií nikdy nepoučí. Vše jen kvůli jednomu velikášstvím posedlém člověku se snahou obnovit sovětské impérium.

9.6.2023 v 13:59 | Karma článku: 21.13 | Přečteno: 301 | Diskuse

Jan Ziegler

Souhlasíš s EU a jsi proti Rusku, tak fandíš islamistům

I takové úžasné obraty jsem zažil v mnoha diskusích. Jsi proti Rusku a fandíš Bruselu, tak podporuješ nelegální migranty z Afriky. Stručně řečeno, Evropská unie páchá šílenosti, ovšem Rusko je šílené celé.

9.6.2023 v 11:40 | Karma článku: 19.64 | Přečteno: 347 | Diskuse
Počet článků 294 Celková karma 8.14 Průměrná čtenost 979
Kverulant a nespokojenec, už dosti starý na to, aby se na dění kolem sebe díval z nadhledu věčnosti....někdy se to daří, mnohdy ne.

Stejně ošklivá jako všechno, co Rusko dělá, komentují vítězku soutěže krásy

V každoroční soutěži krásy pro vdané ženy získala titul Paní Ruska světa 2023 učitelka angličtiny Natalja Oskarová....

Zemřel český e-sportový šampion Twisten, bylo mu teprve 19 let

Ve věku pouhých devatenácti let zemřel český profesionální hráč počítačové střílečky Valorant Karel Ašenbrener, známý...

Jsme unavení úplně jako staří lidé, říkají Mišík a Jirásková

Zpěvák Adam Mišík (26) už rok randí s dcerou Ivy Kubelkové, modelkou Natálií Jiráskovou (18). Nedávno spolu začali...

Miluji tě, ale podvádím tě. A nelituji. Studie nahlédla do hlubin nevěry

Premium Je jedním z nejrozsáhlejších výzkumů svého druhu a přináší víc než paradoxní zjištění. Vyjevuje, že důvody nevěry jsou...

Nejsou menší, jen jsou výš, říká o modelaci prsou za 65 tisíc Krejčíková

Aneta Krejčíková (32) se rozhodla pro plastiku prsou. Představitelka sekretářky Květy ze seriálu Volha si své...